top of page

Co należy zrobić miesiąc przed ślubem?


Miesiąc przed ślubem może być bardzo intensywnym okresem, dlatego ważne jest, aby dobrze zaplanować czas i zadbać o szczegóły. Oto kilka rzeczy, które mogą być ważne do załatwienia miesiąc przed ślubem:

 1. Sprawdź, czy wszystkie dokumenty są w porządku. Upewnij się, że masz wszystkie wymagane dokumenty, takie jak dowód osobisty, akt urodzenia i zaświadczenie o braku przeszkód do zawarcia małżeństwa.

 2. Zarezerwuj miejsce na przyjęcie weselne i ustal szczegóły. Upewnij się, że wszystko jest zaplanowane i uzgodnione z obsługą lokalu, takie jak menu, dekoracje, muzyka itp.

 3. Zadbaj o odpowiednie stroje. Upewnij się, że masz swój garnitur lub suknię ślubną oraz inne elementy garderoby, takie jak buty, biżuteria itp.

 4. Zorganizuj transport dla siebie i gości. Zarezerwuj samochód lub inne środki transportu, które będą cię i twoich gości dowozić na ślub i przyjęcie.

 5. Skontaktuj się z wodzirejem i zespołem muzycznym. Upewnij się, że wszystko jest uzgodnione i zaplanowane z wodzirejem i zespołem muzycznym.

 6. Porozmawiaj z fotografem i kamerzystą czy wszystko co zostało uzgodnione jest zapisane w umowie.

 7. Zadbaj o zaproszenia dla gości. Upewnij się, że wszyscy twoi goście otrzymają zaproszenia i że wiesz, ile osób będzie na ślubie i przyjęciu.

 8. Zarezerwuj noclegi dla gości z dalszych miejscowości. Jeśli spodziewasz się gości z dalszych miejscowości, upewnij się, że zarezerwowałeś im noclegi.

 9. Zadbaj o dodatkowe szczegóły, takie jak dekoracje ślubne.

 10. Zorganizuj opiekę dla dzieci i zwierząt. Jeśli masz dzieci lub zwierzęta, upewnij się, że mają odpowiednią opiekę podczas ślubu i przyjęcia.

 11. Zadbaj o ubezpieczenie weselne. Może być to dobry pomysł, aby zabezpieczyć się na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń podczas ślubu i przyjęcia.

 12. Zarezerwuj miejsce na noc poślubną. Jeśli planujesz wyjazd na noc poślubną, upewnij się, że zarezerwowałeś miejsce, w którym będziecie mogli spędzić tę noc.

 13. Zorganizuj prezenty dla rodziców, druhen i drużbów. Jeśli chcesz podziękować rodzicom, druhnom i drużbom za ich pomoc i obecność podczas ślubu, warto pomyśleć o odpowiednich prezentach.

 14. Zadbaj o wszelkie inne szczegóły, takie jak przygotowanie ślubnej księgi gości, zamówienie kwiatów, ustalenie szczegółów dotyczących ceremonii ślubnej itp.

To tylko kilka przykładów rzeczy, które warto załatwić miesiąc przed ślubem. Ważne jest, aby dobrze zaplanować czas i zadbać o szczegóły, aby ten dzień był wyjątkowy i bezstresowy.

0 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page