top of page

Czego unikać, na co zwrócić szczególną uwagę wybierając fotografa ślubnego?


Przy wyborze fotografa ślubnego warto unikać tych, którzy:

  1. Nie posiadają odpowiedniego doświadczenia - szukaj fotografów, którzy mają już spore doświadczenie w fotografowaniu ślubów i znają specyfikę tego rodzaju fotografii.

  2. Nie mają dobrego portfolio - zobacz przykłady prac fotografa i upewnij się, że ich jakość jest wysoka i odpowiada temu, czego szukasz.

  3. Nie są elastyczni - upewnij się, że fotograf jest gotowy dostosować się do Twoich potrzeb i oczekiwań dotyczących fotografii ślubnej.

  4. Nie podpisali umowy - zapytaj o szczegóły dotyczące umowy i upewnij się, że wszystko jest jasno określone, takie jak liczba zdjęć, które otrzymasz, sposób dostarczenia zdjęć, prawa autorskie itp.

  5. Nie posiadają dobrych referencji - zapytaj o referencje od innych par, które korzystały z usług fotografa i sprawdź, czy są zadowolone z jego pracy.

Zwróć też szczególną uwagę na to, aby fotograf posiadał odpowiednie umiejętności techniczne i był w stanie uchwycić wszystkie ważne chwile z dnia ślubu. Upewnij się też, że fotograf jest dyskretny i nie będzie przeszkadzał podczas ceremonii czy przyjęcia. Pamiętaj, że to Twoje wesele i chcesz, aby wszystko przebiegło zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

0 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page